Krepšinio Lažybų Tipai

Yra keletas krepšinio statymų tipų. Vienas iš jų yra žaidimo nugalėtojas arba komanda, turinti mažiausią koeficientą. Kita – ilgalaikė rinka, kuri prasideda prieš prasidedant sezonui ir tęsiasi iki sezono pabaigos. Daugelis lažybų organizatorių abu šiuos žaidimus nurodo kaip finalą. Visi šie lažybų tipai turi savo privalumų ir trūkumų, ir visi jie gali būti pelningi. Norėdami sužinoti daugiau apie kiekvieną iš šių lažybų tipų, skaitykite toliau.

Populiari krepšinio lažybų rūšis yra pinigų linija. Šis tipas būdingas ir kitoms sporto šakoms. Taip pat internete rasite daugiausiai šios rinkos krepšinio lažybų patarimų. Lažybų tarpininkas kiekvienai komandai nustato skaičių, vadinamą „virš/žemesnis“, o lažybininkai pasirenka didesnį arba mažesnį skaičių. Tokiu būdu jie gali padidinti savo pelną, jei laimi jų mėgstamiausia komanda, ir jie turi mažiausiai kreidos. Šalutinė pastaba: perteklinis / mažesnis skaičius yra mažas ir susijęs su dideliu rizikos lygiu.

Taip pat yra pažangesnių krepšinio lažybų tipų. Tai apima ateities sandorius, kartotinius, anonsus ir pasiūlymų statymus. Daugialypis tipas, taip pat žinomas kaip parlay, apima statymą dėl kelių komandų. Nors rizika yra didelė, galima padaryti šimto dolerių statymą dviejose komandose tame pačiame žaidime. Tačiau tokio tipo lažybos yra susijusios su didele rizika ir reikalauja tikslių pasirinkimų. Tai geras būdas susidaryti supratimą apie tai, kas yra rinkoje.

Šalutinis statymas yra dar viena populiari krepšinio lažybų rūšis. Šis statymo tipas yra žinomas kaip pinigų linija ir yra lengviausiai suprantamas. Tai paprasčiausia krepšinio lažybų forma. Tokiu atveju jūs statote už vieną komandą, kuri yra žinoma kaip taškų skirtumas. Tai moka mažiau kreidos, bet suteikia daugiau draudimo. Taškų sklaida gali būti puikus pasirinkimas krepšinio lažybininkams, nes jis siūlo mažiau draudimo ir mažiau kreidos.

Yra du pagrindiniai krepšinio lažybų tipai. Tai pinigų linija ir taškinis skirtumas. Taškų sklaidos tipas yra labiausiai paplitęs krepšinio lažybų tipas. Tokiu atveju galite statyti už vieną komandą, o už kitą – su kita. Jei statote už komandą, turėtumėte naudoti taškų handicapą. Komanda, kuri nuo taškų skirtumo atsilieka daugiau nei dešimt taškų, laimės žaidimą. Pinigų linija yra populiariausias lažybų tipas.

Jei norite statyti už žaidimą, kurio bendras rezultatas yra didžiausias, galite statyti, kad abi komandos laimės. Krepšinio taškų skirtumas yra puikus statymas pirmosioms rungtynėms. Žaidimas su žemu tašku yra geriausias pradedantiesiems. Jei esate labiau patyręs lažybų davėjas, galite atlikti statymą per/mažesnį, tačiau koeficientai paprastai yra labai sudėtingi. Šis statymas tinka ne visiems, nes dažnai nėra verta laiko ir pastangų.