Basketball Competitions

Krepšinio varžybos yra įdomiausios ir populiariausios sporto varžybų rūšys pasaulyje. FIBA pasaulio taurė yra ryškiausias įvykis krepšinio pasaulyje. 1950–2010 m. jis buvo vadinamas FIBA ​​čempionatu. Nuo 1960-ųjų iki 1980-ųjų jis buvo pervadintas FIBA ​​pasaulio čempionatu. Nors pavadinimas šiek tiek pasikeitė, turnyras išliko toks pat. Jis žinomas kaip „pasaulio krepšinio taurė“.

Aukščiausias krepšinio varžybų divizionas vadinamas „Top Level“ ir apima svarbiausius žaidėjus, čempionus ir vertingiausius šios sporto šakos žaidėjus. Kiekvienas turnyras turi savo logotipą ir išryškina svarbiausius varžybų žaidėjus. Be geriausių komandų, į reitingą įtraukiami ir individualūs komandų pasirodymai. Žemiau yra keletas geriausių turnyrų pasaulyje. Greita paieška šiose duomenų bazėse atskleis svarbiausią informaciją apie kiekvieną turnyrą.

Taip pat žaidžiamos tarptautinės krepšinio varžybos. FIBA pasaulio krepšinio taurė yra pagrindinis Tarptautinės krepšinio federacijos renginys. FIBA Pasaulio krepšinio taurės turnyro struktūra panaši į FIFA pasaulio taurę – 32 komandos varžosi atskirose atkrintamosiose rungtynėse. Laimėjusi komanda gauna trokštamą Naismith Trophy, kuris pavadintas didžiojo Kobe Bryanto vardu. Yra ir kitų tarptautinių turnyrų, bet FIBA ​​pasaulio čempionatas yra pats prestižiškiausias.

Aukščiausio lygio turnyrai yra EuroBasket ir Olimpinės žaidynės. Vyresnio amžiaus vyrų krepšinio pirmenybės vyksta kartą per ketverius metus. Kiekviena komanda žais tarpusavyje dėl čempiono titulo. Finale dalyvaus daugiausia 24 komandos. Anksčiau varžybos vykdavo apvaliu būdu. Tačiau naujausiuose turnyruose turnyras žaidžiamas dviejų etapų turnyro formatu.

„New Entrant“ varžybos yra žaidžiamos 1 ir 2 kurso studentams. Jis vyksta 3 prieš 3 pusiau aikštėje su žemais lankais ir dalyvaus pirmo ir antrojo metų žaidėjai. Tarpinės varžybos taip pat vyksta žiemos sezono metu. Senjorų konkursas skirtas trečių ir ketvirtų klasių mokiniams. Vyresnysis divizionas žaidžiamas ketvirtadienio popietėmis ir jame dalyvaus kelios komandos klasės. Jaunimo elito turnyras skirtas berniukams ir mergaitėms.

FIBA Pasaulio krepšinio taurė yra vienas garsiausių krepšinio renginių pasaulyje ir sulaukia viso pasaulio dėmesio. FIBA Pasaulio krepšinio taurė yra pavyzdinis Tarptautinės krepšinio federacijos renginys ir žaidžiamas spyruoklinėje medinėje aikštelėje. Jį rengia FIBA. Finalininkai apdovanojami Naismith Trophy. FIBA pasaulio taurė yra svarbiausias sporto renginys viso pasaulio akademijoms.

Yra trijų lygių krepšinio varžybos. Yra Naujųjų dalyvių konkursas, kuris ketvirtadienio popietėmis žaidžiamas 1 kurso ir dviejų studentų. Naujojo dalyvio skyrius skirtas vidurio vaikams. Pirminio ir tarpinio skyriuose taikomi trijų taškų lanko reikalavimai. Jie turi surinkti daugiau taškų, kad būtų apdovanoti prizu. „Elam Ending“ po trečiojo kėlinio pirmaujančią komandą papildys 24 taškais. Tai daug taškų pelnantis žaidimas, todėl tai puiki motyvacinė veikla.