Krepšinio Lažybų Parinktys

Krepšinio lažybų parinktys daugiausia priklauso nuo komandos pasirodymo, o ne rezultato. Pavyzdžiui, galite atlikti statymą, kad favoritas pirmas surinks 15 taškų, arba mažesnis žaidėjas surinks daugiau nei favoritas. Pasirinkta komanda taip pat turi padengti skirtumą, kad laimėtų. NBA žaidimai yra ypač populiarūs dėl išplatintų lažybų. Oddsmakers nustatė bendrą bendrą taškų etaloną. Ar bendra suma bus mažesnė už etaloną, priklauso nuo jūsų.

Be įprasto taškų skirtumo, krepšinio lažybos taip pat apima statymus pagal žaidėjus, kurie apima konkretaus žaidėjo pasirodymo numatymą. Galite statyti už žaidėjo taškus, atkovotus kamuolius, rezultatyvius perdavimus ir net sėkmingus tritaškius. Taip pat galite statyti, kad žaidėjas atliks dvigubą arba trigubą dublį. Nors rizika visada yra, tokio tipo statymai paprastai yra labai pelningi tiems, kurie turi patirties.

Ateities statymai yra ilgalaikiai statymai, nuspėjantys, kas nutiks toliau žaidime. Nors juos atlikti sudėtingiau, išmokos gali būti didelės. Taip pat galite sujungti kelis statymus į vieną bilietą. Parlays gali sumažinti jūsų išlaidas ir padidinti išmokas, tačiau taip pat padidina rizikos veiksnį. Jei norite užsidirbti, parlay lažybos yra puikus pasirinkimas. Šio tipo lažybų privalumų yra daug.

Jei gerai įsivaizduojate, koks bus žaidimas, išbandykite anonsinį statymą. Šio tipo statymas yra skirtas pakeisti taškų skirtumą jūsų naudai žaidimo metu. Galite atlikti anonsinį statymą dėl komandos skirtumo, visos komandos arba nugalėtojo. Paprastai anonsiniam statymui reikia sužaisti du žaidimus. Šio tipo statymo koeficientas yra mažesnis nei kitų statymų.

Statymas per/mažesnis yra sudėtingesnis pasirinkimas. Tokiu atveju statote už taškų skaičių žaidime. Krepšinio lažybose galite atlikti statymus dėl žaidimo viršijimo/nepakankamumo. Priklausomai nuo to, kiek žinote apie konkrečią komandą, galite statyti statymus dėl didesnių/mažesnių arba mažesnių/viršinių statymų. Taip pat galite statyti dėl skirtingų sporto šakų sumų.

Kitas NBA lažybų tipas yra taškų skirtumas. Šis statymas yra populiarus būdas lažintis už komandas. Tai reiškia, kad mėgstamiausiai komandai pridedamas trūkumas, suteikiant jai trūkumą, kurį turi įveikti silpnesnis žaidėjas. Tai yra labiausiai paplitęs būdas lažintis už varžovą. Abiem atvejais favoritas turi laimėti bent 21 taško skirtumu, kad padengtų handikapą. Arba pralaimėtojas turi laimėti mažiausiai penkiais taškais, kad padengtų varžovą.

Jei ieškote krepšinio lažybų patarimų, turėtumėte susipažinti su ekspertų pasirinkimais. Daugelis NBA ekspertų nori padėti jums lažintis dėl jų pasirinkimo, todėl jie siūlo karštus patarimus ir svarbias įžvalgas. Šie pasirinkimai taip pat gali suteikti jums pranašumą prieš varžovus. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie neturi žinių apie NBA žaidimus. Jei ieškote profesionalo, galinčio padėti nuspręsti, kurią komandą palaikyti, galite užsiregistruoti paslaugą, kuri siūlo šią paslaugą.